ÖVRIGT / Diverse / Bokstöd 2313048
*
nr 231 3048
Bokstöd
1 par metall/keramik, sk, H14
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 april 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/4 11:34:33
1
150 kr
11/4 21:16:35
2
150 kr
12/4 18:49:29
3
300 kr
14/4 12:26:44
4
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokstöd keramik
-
5128 Bestickuppsätt..
30 delar, stål
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:28
-
5392 Bonsaiträd
persikor, sten. Höjd: 47 cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:20
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:13
-
5236 Burk
Gjutjärn, märkt 1788. Höjd: 15 cm, diameter: 14 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:59
-
5129 Dekorelement
2 st, Asiatiska, nutida, trä, 92x92 ca
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:30
-
5332 Eldslagningssten
Neolitisk. Längd: 9 cm
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:35
*
Bokstöd
nr 231 3048
Bokstöd
1 par metall/keramik, sk, H14
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 550 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 april 2003 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/4 11:34:33 | 1 | 150 kr |
11/4 21:16:35 | 2 | 150 kr |
12/4 18:49:29 | 3 | 300 kr |
14/4 12:26:44 | 4 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokstöd keramik
-
5128 Bestickuppsätt..
30 delar, stål
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:28 -
5392 Bonsaiträd
persikor, sten. Höjd: 47 cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:20 -
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:13
-
5236 Burk
Gjutjärn, märkt 1788. Höjd: 15 cm, diameter: 14 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:59 -
5129 Dekorelement
2 st, Asiatiska, nutida, trä, 92x92 ca
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:30 -
5332 Eldslagningssten
Neolitisk. Längd: 9 cm
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:35